| Silvia a întrebat:

Care e parerea voastra in legatura cu numirea unui expert in fiecare saptamana?
Daca se va tine tot asa...in doua luni.maxim...vor fi numiti experti toti userii care mai sunt, si merita intr-adevar acest titlu...de expert, iar apoi se vor numii experti dupa voturile primite, nu? In cazul asta... jumatate dintre useri vor fii experti...Cum vine asta?thinking

Răspuns Câştigător
| hashe86 a răspuns:

Bine punctat silvia!
pe mine ma lasa rece treaba asta cu expertii. ii apreciez la fel de mult pe unii utilizatori fie ca au un chenar fie ca nu. de asemenea daca vad pe cineva cu chenar nu inseamna ca trebuie sa ma incred intru-totul in ce spune ca deh "e expert".
si da in curand vom avea Toti(Expertii)PentruUnu, in ritmul asta.
@softcristi: da pentru mine nu conteaza chenarul portocaliu, dar pentru cineva mai nou pe site, care vine cu o problema si care in disperarea lui ia in seama orice sfat primit, faptul ca unele raspunsuri sunt de la "experti" vor prima in fata celorlaltor raspunsuri.

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Imi mentin punctul de vedere pe care l-am avut si inainte de a lua titlul de expert: Nu ma incalzeste chestia asta prea mult. Sincer acum, conteaza acel chenar sau raspunsurile pe care le dai?

| juniper a răspuns:

Eu zic ca ar trebui in fiecare luna sa fie numiti experti, asa nu am mai sta in suspans atata timp, cine merita intr-adevar si e placut de ceilalti va deveni expert TPU. Daca faci numai bine, primesti inapoi tot bine.

| EUSIATIT a răspuns:

Silvia draga sincer pe mine nu ma incinta aceasta numire. sunt multumita ca pot ajuta cu parerea mea sau sfatul meu prietenii acestui site si daca este considerat ajutator e ok si daca ma voteaza ca fiinf f bine e si mai bine si. daca mi se mai da si o fundita sunt mindra ca am fost apreciata. Asa ca nu te mai necaji suntem intre prieteni nu?/o zi bine iti urez pa