| SERIALS a întrebat:

Care e sensul vietii tale? De exemplu, unii spun ca sensul vietii este continuarea vietii, facand copii, altii zic realizarea viselor. Dar pentru voi ce semnificatie are?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cred ca cel mai bine este sa trăiești momentul, prezentul, asta am invatat din experiente

| RAY a răspuns:

Nu ma intere existenta ta fata

| deadhoe a răspuns (pentru RAY):

Nu ma intereseaza ca nu te intereseaza

| RAY a răspuns (pentru deadhoe):

Asta e ca regimul comunist nu te intereseaza daca crezi sau nu, conteaza ce credem noi

| T0T a răspuns:

Păi ăla e scopul vieții, perpetuarea și în același timp supraviețuirea. Alte scopuri sunt niște inepții ejaculate de mintea noastră ca să ne facă să ne simțim speciali și cu folos, ceea ce nu suntem.

| mihaicelsfant a răspuns:

Traieste momentul.
leagea junglei manaca sa nu fii mancat

| deadhoe a răspuns:

Vreau sa incerc mai multe mancaruri, locuri, ai prins tu.

| RAY a răspuns (pentru deadhoe):

Lacrimogena tu devi balena pe uscat daca mai manaci mult

| deadhoe a răspuns (pentru RAY):

Nici n-am ce sa mananc

| RAY a răspuns (pentru deadhoe):

Nici nu ma mir, la cat plangi esti uscata fata

| deadhoe a răspuns (pentru RAY):

Am plans azi baby, din cauza unui baiat

| RAY a răspuns (pentru deadhoe):

Fetele ca tine nu au lacrimi reale

| zeus24 a răspuns:

Sensul vietii este ca un sens giratoriu, alergi intr-un cerc de nevoi toata viata.