| Diiiiiia a întrebat:

Care emoticoane de pe mess vi se par cele mai aiurea?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ala de genul cowboylaughing

| Bacemi a răspuns:

Pur si simplu le urasc pe urmatoarele : raised eyebrows, at wits' end, oh go on, chatterbox, frustrated, waiting, loser. Asta pentru ca exprima sentimente negative.

| Adredemesconf a răspuns:

Mie una imi plac toate si mi se par foarte folositoarehee hee.
O zi buna!

| KlaudyaAddha a răspuns:

Mie mi se par folositoare toate. Acum trebuie sa si stii la ce se folosesc fiecare si dupa ce propozitie trebuie puse.

| Rebecca a răspuns:

winkingasta e absolut naspa.:d

| andreutza_5786 a răspuns:

Mie imi plac toaterolling on the floor adica fiecare foloseste la ceva decibig grin

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Pai uitete mie numi plac astea :
winking
big grin
Sunt foarte naspa blushing
Fundaa happy?

| Demo8k a răspuns:

Cel mai mult ma enerveaza oh go on. pentru ca il folosea prima mea prietena cand greseam cu ceva. Il urasc happy