| ColdHeart a întrebat:

Care este acel lucru care chiar te face fericit? (Nu ma refer la un obiect.)

45 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Cand spune cineva "Termină! Mă scoți din minți!" day dreaming

| CleanHeart a răspuns:

Familia, persoana iubita si catelusii happy

| Neagug27 a răspuns:

Lucrurile marunte: familia, o zi insorita, o intalnire cu un vechi prieten, o obiect vestimentar cu valoare sentimentala, o poza cu persoanele dragi demult plecate.

| ColdHeart explică (pentru RAY):

Cam asta inseamna... placere, satisfactie, multumire.

| RAY a răspuns (pentru ColdHeart):

Asa e

| BIoody a răspuns:

Spiritualitatea,Muzica,Adevarul,Pisicile,Iubirea,Faptele bune.

| AlbertEinsteinman a răspuns:

Fericirea este, in esenta ei, un ideal pur omenesc... De aceea consider mult mai relevanta propria implinire, care poate sa aduca cu sine si ceea ce noi numim,, fericire". Ceea ce pe mine ma face cu adevarat,, fericit" probabil ca pe altii, nu face decat sa-i plictiseasca grozav. Am sa-ti raspund la intrebare adresata intr-un mod simplu si elegant: ->,, Cel mai fericit sunt atunci cand deslusec diverse fractiuni din multitudinea de taine si de legi armonioase care stau la baza acestui vast Univers cvadridimensional, si mai ales atunci cand dobandesc experienta necesara pentru a demonstra cat mai multe din aceste idei stiintifice, cu puterile mele slabe, prin munca si mai ales prin sargunita, intr-o lupta necontenita"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AlbertEinsteinman):

De ce ai pus intre ghilimele raspunsul?laughing
Daca iti apartine, ma bucur ca mai exista si oameni care isi pun astfel de probleme. happy

| syd2 a răspuns:

Yasuo

| Minteuan_Fredy_1996 a răspuns:

Nu pot spune doar unul, asa ca raspund la aceasta intrebare cu familia si prieteni

| oprescudorin11 a răspuns:

ARTA, MUZICA, RELIGIA!
Restul sunt 'desertaciuni!".

| CristiB93 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce iti doresti unul? Cati ani ai?

| CristiB93 a răspuns:

Sa ies cu persoanele sau cu prietenii cei mai buni in diferite locuri sau diferite calatorii

| georgyanaaa a răspuns:

Familia

| FaraNumePls a răspuns:

O zi frumoasă și de primăvară-vară in care adie, din când în când, puțin vântul happy