| DDoctorita a întrebat:

Daca ar fi sa imi zici un lucru care te face fericit/a, care ar fi acela? =)

26 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Autocamionul sau autotrenul imi fac viata frumoasa.

| MauiNight a răspuns (pentru mgtow):

Editat!hee hee

Răspuns utilizator avertizat
| MauiNight a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Stai ca o sa imi dea o replica din aia de tataita si imi da ignore dupa aceea laughing
ignore butonul prostilor.

| mgtow a răspuns (pentru MauiNight):

La ce te referi?

| MauiNight a răspuns (pentru mgtow):

Nu conteaza, drum bun tongue

| mgtow a răspuns (pentru MauiNight):

Spune daca tot ai zis acel cuvant.

| andreyutzzu3 a răspuns:

Condusul

| guzanu92 a răspuns:

Daca vreodata te vei simti singur/ sau trist/a, gandeste-te ca odata ai fost cel mai rapid spermatozoid. ^^

| acinorev a răspuns:

Te iubesc

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Soarele si catelusul meu Gumiță.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu te mai intrista, astazi userul GoogleLuiGi, a avut chef sa îi certe pe toti! Are omul chef de cearta, ce mai! Uite si pe aici ce observatii face :

http://www.tpu.ro/......d-raspuns/

| Mαdαliηα a răspuns:

Impacarelove struck...

| ana233 a răspuns:

Vacanta de vara

| R0CA19 a răspuns:

Dormitullaughing)) have funwinking

| simiy a răspuns:

Cainele meu happy

| debby2000 a răspuns:

Dansul

| IIxGriimZz a răspuns:

Te-ai plictisit si nu stii ce sa mai scrii pe TUP? scrie si tu ceva de ce ai nevoie nu sa te distrezi tu cu niste intrebari idioate ca astea.

| DDoctorita explică (pentru IIxGriimZz):

Pardon? Team bagat eu in seama cumva? Nu inteleg de ce te bagi ca musca-n lapte. Daca imi consideri intrebarea ''idioata'' te rog frumos sa o ignori. Mersi. =)

P.S. e TPU, nu TUP.

| IIxGriimZz a răspuns:

Da ma da totusi cei cu intrebarea asta? cum ar fi sa iti zic eu daca iti place cum ma imbrac daca nici nu stii cum arat si da sa stii ca ma bag in seama pentru ca tu mai intrebat si eu ti-am raspuns nu am dreptul?

| DDoctorita explică (pentru IIxGriimZz):

Eu am pus o intrebare la care lumea a raspuns, a fost o intrebare Abstracta in care lucrurile se inteleg nu se vad. Nu exista punct de comparatie.

Una e sa intrebi ce parere ai de cum ma imbrac, si eu nu-ti pot raspunde pentru ca nu te vad cum esti inbracat. Si alta e sa te intreb ce te face fericit, lucru care lumea a raspuns de genu cum ar fi Iubirea, Prietenia etc.

| Trollu a răspuns:

Sa ma joc MW3 cu prietenii

| Mihaelarik a răspuns:

Ma face mereu fericita un singur lucru......PRIETENIA

| CeNa_CaTa_1998_cwVg a răspuns:

Dragostea