| spidermannaruto123 a întrebat:

Care este anime-ul vostru preferat? (daca povestiti in el pe scurt ce se intampla va dau funda).Al meu este naruto (naruto shippuden).

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Naruto. Dacă aș sta 2 zile întregi să îl povestesc aș termina cu greu.

| spidermannaruto123 explică (pentru T0T):

Stiu sunt ff multe lucruri de povestit la Naruto

| Aberdeen a răspuns:

Naruto, One Piece (despre care sunt sigură că ai auzit) și Nana, primul văzut, care m-a impresioant foarte mult. Recomand în special dacă ești fată. Dacă nu, One Piece este absolut genial, și luuung slavă Domnului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FMA Brotherhood :3 (e greu să spun pe scurt acţiunea, dar recomand)