| Blue_2910 a întrebat:

Care este calitatea pe care o considerati esentiala la barbat? Dar la femeie?

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa nu fie pisalog.Cred ca nu exista chin mai mare pentru mine decat un tip care sa imi spuna si ce gust avea laptele pe care l-a supt de la maica-saI don't want to see

| Bacemi a răspuns:

Esentiala este initiativa in ambele cazuri. Daca iti place o persoana ai datoria de a-i arata asta.

| Contrast a răspuns:

Originalitatea...

| Denisa a răspuns:

La un barbat apreciez foarte mult umorul. Sunt "moarta" dupa baietii/barbatii amuzanti:X. La o femeie cred ca independenta si sensibilitatea.

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Indiferent de sex, consider că într-o relație amândoi partenerii trebuie să dea dovadă de respect și fidelitate!

| foxi a răspuns:

Responsabilitate! Feminitate!

| katala a răspuns:

Calitatea? De ce doar una, cand de fapt necesar este un complex de calitati atat la barbati cat si la femei? Eu nu pot sa simplific chestii atat de complexe!

| casy14channel a răspuns:

Ei bine al barbat:sarmul lui, amuzamentul, ochii, felul in care se comporta cu tine si cu ceilalti... dar si fizicul(bineintelesbig grin)
si la femeie-ei bine din moment ce sunt nu prea stiu-dar din perspectiva unui barbat felul in care arata(mai ales) si in care se comporta

| petruI a răspuns:

Is 2 la fiecare:barbat :inteligent-sensibil si sa stie cum sa se culce cu fata. fata:tot inteligent-sensibila si sa nu insele=asta ar fi o super tare rel.

| GdX a răspuns:

In primul rand, oamenii sunt diferiti si gusturile sunt diferite. Ce pot aprecia eu la o fata poate altul nu apreciaza. Sau daca o fata apreciaza ceva la un baiat, alta poate nu apreciaza. Intrebarea ta e fara sens, cred ca e pusa la plictiseala. Totusi sa iti raspund la intrebare, mie mi-ar placea ca o fata sa fie originala, sa nu faca ce fac altele, sa nu puna urechea la ce aude si sa gandeasca cum vrea ea sa nu se lase influentata desi in ziua de azi... ce face una fac toate (ca oile).

| Anonim_4797 a răspuns:

Eu cred ca la ambii conteaza fidelitatea si sinceritatea happy