| Nimeni_7600 a întrebat:

Care este cea mai amuzanta intrebare care ti-a fost pusa pana acum?big grin Dar cea mai jenanta?

Răspuns Câştigător
| ILikeToKnow a răspuns:

Funny one: Ti-o pui des?(se referea la o masca de par) laughing
si jenanta: Ti-a crescut burta. Esti insarcinata?laughing (stupid people) laughing

3 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Nu crezi ca Basescu l-a indemnat pe Geoana sa se duca la Vantu in seara de dinaintea confruntarii?
Sa fie Mircea Badea mai destept decat Patapievici?
Intrebarile sunt strict autentice numai ca va trebui sa decizi singura care cea amuzanta si care cea jenanta.

| Bacemi a răspuns:

Cea mai amuzanta : Voi sunteti impreuna?
Cea mai jenanta : Este copilul tau?

| BambOO_8402 a răspuns:

Cea mai funny:"Are gaina buric?"laughingsi cea mai jenantarolling eyesnu stiu chiar nu-mi amintesc.thinking