| Lion56 a întrebat:

Care este cea mai dificila decizie pe care a trebuit sa o iei in viata de pana acum?

Răspuns Câştigător
| missfatadelatara a răspuns:

Dacă sa ma trezesc dimineața ca sa merg la școală la prima oră sau să dorm mai departe.

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Sa rămân la cursul ăsta. Vreau acasă

| RAY a răspuns:

Sa ies dintr-o relatie bolnava

| T0T a răspuns:

Pizza sau cartofi prăjiți cu șnițel și mujdei? Mereu când merg la vreun restaurant asta e cea mai grea decizie pe care trebuie să o iau.

| Freya1 a răspuns:

Sa ma despart de fostul

| xByte a răspuns:

Sa mint pentru a ii face pe cei din jurul meu sa se simta bine sau sa spun adevarul pentru a ii face pe cei din jurul meu sa se simta rau. Am ajuns in schimb sa le fac pe ambele.