| Eroare404 a întrebat:

Care a fost cea mai buna decizie pe care ati luat-o pana acum?

17 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cand m-am dus in armata.

| RAY a răspuns:

Sa nu caut sexul opus, sa numai manc dulciuri, sa duc o viata sanatoasa

| Drimmero a răspuns:

Ca nu m-am apucat de fumat, ca nu am renuntat atunci cand a fost cazul, ca am ales sa-mi urmez un stil de viata cat de cat sanatos si normal, dar cel mai important dupa parerea mea, a fost alegerea echipei!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea stiu daca se poate spune cand o alegere este cea mai buna. Pentru ca pe cealalta parte poate este proasta doar ca nu vedem asta.
In fine, cea mai buna decizie...
Ca nu m-am lasat influentat de anturaj big grin

| J0B0MAT a răspuns:

Să nu renunţ, chiar şi atunci când părea că nu există nicio altă soluţie.

| RainmakerX a răspuns:

Sa merg la mate-info.

| Idkidk a răspuns (pentru RainmakerX):

Şi tu eşti la Mate-Info? happy

| RainmakerX a răspuns (pentru Idkidk):

Aham. :'>

| Idkidk a răspuns (pentru RainmakerX):

A. =)

Ce faceţi în şcoala altfel?

| RainmakerX a răspuns (pentru Idkidk):

Care scoala altfel? Eu sunt in vacanta =]] *nu facem nimic*

| Idkidk a răspuns (pentru RainmakerX):

Noi colorăm, nu glumesc.
Cică : Copii ce facem azi? Plouă.
Colegu : Colorăm! * în glumă *
Şi ne-a dat fişuţe cu ouă de paşte, şi am colorat.

| RainmakerX a răspuns (pentru Idkidk):

Sigur nu esti la gradi? =]]

| Idkidk a răspuns (pentru RainmakerX):

Sigur. smug Ştiu că e penibil, am colorat frumos, şi mi l-a oprit. smug

| R0R0 a răspuns (pentru RainmakerX):

Deci de nu voiam sa scriu acelasi lucru laughing)

| gemeni6226 a răspuns:

Sa nu ma intereseze parerea nimanui si sa-mi traiesc viata cum imi pica mie mai bine.

| Idkidk a răspuns:

Când mi-am luat un Akita Inu.

| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Am avut o "prietena" care ma injura si ma lua cu anturajul ei si a vrut sa ma bat cu alte fete straight face si atunci am spus STOP si am renuntat la ea.Ca daca nu ma opream acum ma comportam ca ea.