| MariusZo a întrebat:

Care este cea mai frumoasa combinatie de ochi schimbat-ori? Eu ii am verzi-caprui.

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Albastru-verde.

| MadnessCaffe a răspuns:

Eu ii am caprui-caprui in afara de iarna cand ii am caprui.

| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

Hihiihi ...eu ii am tot asabig grin
dar daca intrebi care e cea mai frumoasa...
pai bunica mea are ochii gri, pupila inconjurata cu verde si irisul inconjurat cu maro...nu stiu daca intelegibig grin si ochii ei se mai schimba adica nu sunt tot timpul asa. cateodata sunt gri cu verde alteori verde cu caprui mai deschis...
nu pot zice ca sunt cei mai frumosi pentru ca poate exista unii si mai frumosi dar dintre cei pe care ii stiu mie acestia imi plac cel mai mult...
sper ca te-am ajutat si caai inteles ce am vrut sa zicbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ai mei sunt căprui-negri. Nu este o schimbare radicală, extraordinar de remarcabilă însă e bine aşa.
Pa, pa!