| cristi32 a întrebat:

Care este cea mai grea materie?

10 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Psihologia am o profa naspa,naspa da teste zici ca iti calculeaza iqlaughing, nu preda bine si la testele alea nu te intreaba ceva care sa aiba legatur cu ceea ce ti-a predat, si mai sunt si stiinte ale naturii, deci nu ma intereseaza.

| EvilThoughts a răspuns:

Chimie nu o inteleg de nici un chip
si desenul la fel...am o profa atat de idioata ca bubuie

| logatcamembru a răspuns:

Matematica...so ieee drapprolling on the floorpup:X

| xAlexis a răspuns:

DesenullaughingPe bune! 1Am o profa acre e cam de 1.60-1.65 care vine in fuste mai sus de genunchi e domnisoara si comenteaza de rupe! Ma enerveaza! Iti pune 3 daca nu ai acuarele TEMPERA(cacama-si in ele ca am ramas fara alblaughing) si zice ca desenele mele sunt jalnice cu J mare
Pe langa k eu nu am talente la desenlaughing)

| tweetym a răspuns:

Din punctul meu de vedere, cea mai grea materie este fizica.

| kobra12 a răspuns:

Matematica

| andra121 a răspuns:

Matematica

| dalmma a răspuns:

Eu cred ca matematica, fizica funda? big grin

| Lisa968 a răspuns:

Alege: chimie, fizica, matematica sau englezathinkingwinking

| Andukx a răspuns:

Fizica si Chimia