| Biir a întrebat:

Care este cea mai inalta persoana publica/vedeta de la noi? Dar cea mai scunda?laughing

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Primii care mi-au venit in minte: Kabral / Emil Boc laughing Habar n-am daca o fi corect.

3 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Dar cea mai medie? smug

| costyn162 a răspuns:

Stiu ca cea mai inalta femeie din Romania este Roxana Ciuhulescu dela Promotor. Dar cel mai scund, nu stiu. Tare faza cu Emil Boclaughing

| ZuuZaaA a răspuns:

Kabral si.thinking si minunea aiarolling on the floor...cum il cheama.Adrian Minunerolling on the floor