| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Care este cea mai lunga, cea mai traversata autostrada din România? (Cati KM are cea mai lunga autostrada din România în momentul actual?)

3 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Mama draga, poti TE ROG sa pui intrebari mai putin dureroase pentru RRRRRRROMINICA?!?
pentru ca la capitolul autostrazi suntem cei mai PENIBILI din UE, si nu trebuie sa ne aduci aminte de asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Autostrada soarelui.

| BlackPixel a răspuns:

Salut!
Raspuns::: A2: București-Cernavodă-Medgidia-Constanța, cu lungimea de 203, 00 km.

==Citarea surselor - bibliografie==
https://www.economica.net/......72750.html