| DonGiani a întrebat:

Care este cea mai mare tâmpenie pe care ați făcut-o vreodată?

10 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Mi-am facut cont pe Facebook.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca am una.

| Freya1 a răspuns:

Ca am inceput primele relații destul de mica.
Ca m-am lăsat de scoala la un moment dat.
Ca m-am apucat de fumat.
Ca "in tinerete" Am crezut ca scap de anxietate prin alcool.
Ca nu am incercat sa imi vindec anxietatea.
Ca m-am lăsat prada barfelor si vorbelor.
Ca nu am spus verde in fata la timp anumite lucruri.
Ca am refuzat oportunități datorită cărora azi puteam fi cineva.

| DonGiani explică (pentru Freya1):

Regreți ce ai făcut?

| Freya1 a răspuns (pentru DonGiani):

Sincer pe alocuri da, dar nu le dramatizez.Iau si partea buna din ele, Am căpătat experienta, am văzut că am greșit si a nu mai trebuie sa repet si mi-a fost învățătura de minte.
Tu ce tampeni ai facut?

| DonGiani explică (pentru Freya1):

Nimic, eu sunt perfect laughing))))))

| Freya1 a răspuns (pentru DonGiani):

Trebuia sa te cunosc acum multi ani sa imi dai reteta perfecțiunii big grin.

| DonGiani explică (pentru Freya1):

Daa laughing)) Glumesc. laughing) Am făcut multe tâmpenii, îți dai seama... Dar cred ca asta ne maturizează într-un fel și devenim o versiune mai buna a noastră happy

| LoveSleep a răspuns:

Am mers la școală.

| SilentRain a răspuns:

M-am născut