| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai tembela si nereusita reclama de la televizor?

Răspuns Câştigător
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Aia la Eugenia, cu copiii aia doi, din fetita aia nu a mai ramas strop de candoare, o si vad via Bamboo.O fetita isi foloseste forta feminina de seductie ( se vede din atitudinea ei ), pentru a musca Eugenia, tinuta intre dinti de un pustan...nici n-am vreo denumire pentru chestia asta, sunt doi copii, la naiba!

3 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Sincer - de la un timp toate reclamele sunt frumoase

| Furculingură a răspuns:

Reclama Parodontax, de exemplu, cea care scuipa sange, mie imi intoarce stomacul pe dos!

| ʀałłὗ a răspuns (pentru Furculingură):

Sau cand sangereaza ochiul rolling on the floor laughing tongue