| Barbaraaa a întrebat:

Care este cel mai frumos cadou ce l-ai primit sau pe care ti-l doresti?

10 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Laptopul pe care il folosesc, l-am primit de ziua mea. Imi doresc o casa faina, luminoasa, intr-o zona faina, linistita, sigura.

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu am primit vreodata un cadou foarte interesant si nici nu pun prea mare pret pe cadouri. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbaraaa,la Dragoste si sex nu se discuta despre cadouri.O seara buna.

| Barbaraaa explică (pentru anonim_4396):

Am nevoie de un raspuns intr-un timp foarte scurt si asta e ceea mai accesata categorie. O seara frumoasa si tie

| anonim_4396 a răspuns (pentru Barbaraaa):

Poate nu iti vine sa crezi sau ti se va parea ciudat:cel mai frumos cadou, in afara de copilul meu, este prietenia sincera a catorva persoane.
O avere care nu poate fi masurata in bani.

Mult noroc.

| j1NNNx a răspuns:

O doza de iubire happy

| pufuletziii a răspuns:

Un unicorn gonflabil puppy dog eyes

| TheWalker11 a răspuns:

Ca pe luna sa fie o pictura uriasa cu chipul meu big grin Si o pereche noua de crampoane adidas

| Ezeru a răspuns:

Sincer mereu mi-am dorit un foc de artificii cu explozii in forma de inima si cu numele meu in mijloc ( vise laughing

| eviltwinnn a răspuns:

N-am primit niciodata nimic. Ce imi doresc? pe cineva care sa ma inteleaga.