| Hadley a întrebat:

Care este cel mai frumos lucru care vi-s-a intamplat in toata viata voastra?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Copilăria fără teama zilei de mâine.
Pa, pa.

| Liviu321 a răspuns:

Aaa pai e greu. adica nu mai stiu nu prea mi s-a intamplat mare lucru ca am doar 16 ani, e criza nu am bani. Cred ca cel mai frumos lucru care mi se poate intampla ar fi sa isi dea demisia Basescu si sa fiu eu presedinte, sa am bani si sa ajut toti saracii si sa omor toti hotii si dupa sa ii conving pe UNGURI angry ca TRANSILVANIA E PAMANT ROMANESC si sa fac acelasi lucru si cu Moldova, sa unesc tara :X cred ca asta e ceva ce ar fi frumos daca s`ar intampla... si ar mai fi ala sa joace Dinamo in Champions League da ala e mai greu aproape imposibil thinking

| Hadley explică:

Liviudinamo un vis chiar amuzant...chiar ati ales niste lucruri care sunt importante