| KillMePlease a întrebat:

Care este cel mai mare vis al tau? Dar cel mai mare cosmar?
(nu ma refer la visele si cosmarurile pe care le ai atunci cand dormi ci visele pe care le-ai vrea implinite in viata ta si la cosmarurile de care te temi sau pe care le-ai vrea inexistente in a ta traire)

47 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Vise,vezi tu se spune ca un om normal isi face visuri, unul inteligent, isi face planuri care duc la indeplinirea lor.Eu personal, nu ma vad nici inteligent mare foc, nici tampit sa dau prin gropile poporului.Insa, Mam dezobisnuit sa ma droghez cu vise, sau sa visez cu ochii deschisi la vrabia dupa gard care la randu ei viseaza malai laughing Cu alte cuvinte, in viata asta din Romania, si de fapt de peste tot happy Tre sa calci pe cadavre.

| T0T a răspuns:

1)Să îmi intemeiez o familie si să am o situatie materiala acceptabula, sa pot calatori cat mai mult cu aceasta.
2)Cosmarul meu...Singuratatea.

| Doub a răspuns:

Sa simt "acea" fericire si implinire.

Sange si organe imprastiate peste tot. Nu vreau sa vad asa ceva.

| KillMePlease explică (pentru Doub):

Eu as vrea sa vad.
Poate si asta sa fie unul din visele mele

Răspuns utilizator avertizat
| Geanin a răspuns:

1.Sa am o viata buna, sa devin ceea ce imi doresc si sa vizitez cel putin 7 tari!
2.Moartea, insuccesul, saracia!

Dupa cum observi sunt foarte materialist/a! N-ai ce sa-mi faci: I'm the Devil!

| KillMePlease explică (pentru Geanin):

What's your name, Mariuca? laughing
Answer: Mariuca

| Geanin a răspuns (pentru KillMePlease):

Nu prea am intels ce treaba are intrebarea asta cu ce am scris eu! Lumineaza-ma!

| KillMePlease explică (pentru Geanin):

Sincer nici eu nu am prea inteles.

| LaughingKarima a răspuns:

1. Sa devin scriitoare.
2. Sa o i-au razna din cauza imaginatiei/creativitatii mele.

| TiberiuFasole a răspuns:

1.Sa devin bun in pasiunea mea.
2.Nimic, totul este meritat.

| KillMePlease explică (pentru TiberiuFasole):

Si care este pasiunea ta, Minerus?

| TiberiuFasole a răspuns (pentru KillMePlease):

Arta( nu desen)

| KillMePlease explică (pentru TiberiuFasole):

Ce draguut.
Sper sa-ti reuseasca in acest caz. happy

| TiberiuFasole a răspuns (pentru KillMePlease):

Multumesc, dar al tau?

| KillMePlease explică (pentru TiberiuFasole):

Cu mare placere.
Al meu? pai..in primul rand as vrea sa simt ca am ajuns unde trebuie, sa am acea siguranta ca si maine va fi binie, sa simt ca am facut ceva in viata si ca voi lasa in urma ceva de care sa fie persoanele pe care le iubesc mandre.
As vrea sa devin politista la criminalistica, atunci chiar m-as simti puternica, cand as reusi ceea ce am visat de mic copil.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru KillMePlease):

Awww ce dlagutz, mai ales ca esti fata( nu zic ceva, n-am nimic cu fetele).

| KillMePlease explică (pentru TiberiuFasole):

Stai, tu esti ironic acum?

| TiberiuFasole a răspuns (pentru KillMePlease):

Nu, dragut=frumos. E frumos sa iti risti viata pentru ca sunt niste oameni nu pot sa zic idioti ca nu merita sa fie numiti asa frumos, sa zicem oameni prosti, sa faca crime.

| KillMePlease explică (pentru TiberiuFasole):

Mai tii minte cand ti-am zis de gandirea putin mai diferita pe care o detii?
Am senzatia ca acel sentiment de nedumerire a revenit...happy

| TiberiuFasole a răspuns (pentru KillMePlease):

E de bine sau de rau? Hmmm...

| KillMePlease explică (pentru TiberiuFasole):

Tu de ce crezi? happy

| TiberiuFasole a răspuns (pentru KillMePlease):

4 e raspunsul meu final.

| KillMePlease explică (pentru TiberiuFasole):

Al meu e : ciocolata.
Te-am luat. :''>

| TiberiuFasole a răspuns (pentru KillMePlease):

CiocolatacareovaluapeKilly
Te-am luat. cool

| KillMePlease explică (pentru TiberiuFasole):

*Ciocolataestemybestfriend*
InghetatavrearazboicuMinerus.
Te-am luat. cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fac ceea ce îmi propun, si sa vad toata trupa Gazette in carne si oase.
Sa nu reusesc ceea ce îmi propun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta-i Rukiță app
http://images6.fanpop.com/......62-700.jpg

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Arata...dragut...
big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Esti prima persoana care-mi spune asta! Te iubesc pentru asta big grin big grin

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Doar pentru asta ma iubesti? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Ei da... Esti o scumpica. happy

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Iiiii, melsi puppy dog eyes
Pot spune acelasi lucru despre tinie

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Meow blushing

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

,,All the pretty stars,
shine for you, my love''
:''> happy puppy dog eyes

| Happyjump a răspuns:

Vis - banii
Cosmar - iubirea

| Krixxus a răspuns:

Vis... sa existe onestitate, dreptate
Cosmar... pai e opusul visului si cam traiesc in el

| Denly a răspuns:

Vis: Să ajung în rai.
Coşmar: Să ajung în iad.

| GhostRider02 a răspuns:

Sa reusesc sa fac exact ceea ce mi-am propus.Si cosmar....sa mor acum cand mai am atatea de facut.

| AndreiSerban1993 a răspuns:

Cel mai mare vis al meu este sa ajung in SUA si la lucrez la Microsoft.
Cel mai urat cosmar este sa raman in Romania happy

| KillMePlease explică (pentru AndreiSerban1993):

Tare visul. Sper sa-ti reuseasca happy