| cristime a întrebat:

Care este cel mai trist lucru care vi s-a intamplat?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mama a fost muscata de 4 bondari si a ajuns in coma la spital acum 7 ani. Apoi i-a sarit o piatra o ochi si i-a spart lumina si acum are cristalin. Tata a avut accident de munca si a stat doua luni cu piciorul in ghips.Matusa a murit de cancer la uter.Si acum ambii bunici sunt in spital unul pentru ca a facut un atac cerebral si altul pentru niste proceduri.Si eu era sa dau coltu` in repetate in randuri, dar dintr-un motiv pe care nici eu nu il inteleg nu s-a intamplat nimic

| Bacemi a răspuns:

Fiecare esec legat de relatii. De obicei totul merge super bine si apoi deodata numai e nimic. E aiurea. Pentru ca sunt sentimente implicate de ambele parti si totusi nu e destul.

| ionika17 a răspuns:

Ma dezamagit cea mai buna prietena, dar nu mai pot sa ii spun prietena, asta e se sckimba lumea in ziua de azi nu ai pe nimenisad

| Rukhsandra a răspuns:

Mi s-a stricat calculatoru', mi-a murit bunicu' si am primit si papuci de la un idiot... ce crezi toate intr-o saptamana laughing)

| freehugs a răspuns:

Bunicul meu care a paralizat, moartea unui baiat intr-un accident cu care am copilarit, sa iubesti si sa nu fii iubitsadsad

| lyrics a răspuns:

Nu mi s-a intamplat.
dar cred ca cel mai dureros, ar fi moartea parintsilor, sotului, iubitului, fratelui.

| Bubiko a răspuns:

Cand a facut tata accident. Brr

| larisuta a răspuns:

Tata a inselat-o pe mama,, si s-au despartit

| Ally_8613 a răspuns:

Ca baiatul pe care sa il iubesc sa iubeasca pe alta.si inca ceva. fte trist.sa descopar ca cele pe care le credeam prietene adevarate nu imi erau nici macar prietene.big grin

Ally

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi... eu am avut o pisica de la 7 ani
Si m-am atasat extrem de mult de ea, adica ma distram nebuneste cu ea, ascultam muzica, ne uitam la filme si era inebunita dupa muzica clasica, era cu mine in fiecare clipa.
Imi aduc aminte ...cand eu eram suparata si ma uitam pe geamu de la balcon ea se urca pe geam si statea in picioare ...si se tinea cu labutele de marginea geamuluisad.
Dar in clasa a 4 a ea a stat o noapte afara si eu nu am gasit'o atunci. Am plans extrem de mult si refuzam sa merg la scoala. dar am gasit'o nr'un copac de dimieata si parca sa luminat ziua.
Dar ce m-a durut extrem de mult a fost ca mama a dat'o afara cand eram a 5 a.pentru ca lasa par. nu era cuminte si chestiisad.
Si ea cred ca sa simtit abandonata si a stat o saptamana pe afara si dupa nu am mai vazut'osad.
Si sincer ma inec in lacrimi cand ma gandesc la ea.crying