| Rioko a întrebat:

Care e cel mai trist lucru care vi s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi... eu am avut o pisica de la 7 ani
Si m-am atasat extrem de mult de ea, adica ma distram nebuneste cu ea, ascultam muzica, ne uitam la filme si era inebunita dupa muzica clasica, era cu mine in fiecare clipa.
Imi aduc aminte ...cand eu eram suparata si ma uitam pe geamu de la balcon ea se urca pe geam si statea in picioare ...si se tinea cu labutele de marginea geamuluisad.
Dar in clasa a 4 a ea a stat o noapte afara si eu nu am gasit'o atunci. Am plans extrem de mult si refuzam sa merg la scoala. dar am gasit'o nr'un copac de dimieata si parca sa luminat ziua.
Dar ce m-a durut extrem de mult a fost ca mama a dat'o afara cand eram a 5 a.pentru ca lasa par. nu era cuminte si chestiisad.
Si ea cred ca sa simtit abandonata si a stat o saptamana pe afara si dupa nu am mai vazut'osad.
Si sincer ma inec in lacrimi cand ma gandesc la ea.crying

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cand am realizat cat de scurt e drumul spre rau si cat de lung si anevois cel spre bine

| traficanta a răspuns:

Pai nu stiu.Au fost probabil multe.

| Fetita a răspuns:

Haideeeeti! Nu incepeti cu lucruri triste. Tocmai terminasem de rasp la o alta intrebare de genul si ziceam ca nu vreau sa-mi amintesc cele mai idioate lucruri care mi s-au intamplat. Oricum am ajuns sa plang in hohote in public. Se uita lumea la mine...(nu a murit nimeni, doamne fereste) dar oricum si ce am patit eu este destul de trist. Daca mai dura mult faceam o depresie urata.

| Sweet00gum a răspuns:

Cand mi-a murit cainele sfasiat de alti caini...

| Roz a răspuns:

Poate atunci cand mi-a murit bunikasadadica am plans mult la inmormantare si cand am aflat, avea diabet deci nu mai tria mult si toty styam ca o sa se intamplecryingchiar la 3 zile dupa ziua meacrying

| viseaza a răspuns:

Aolo care poate fi cel mai trist lucru atunci cand o pers apropiata si iubita sau animal se desparte de tine[decedeaza] or[moare] dupa parerea meabig grin

| MsETouch a răspuns:

crying
ca mi sau terminat biscuitii pim's