| Purice_Vlad_1995 a întrebat:

Care este compatibilitatea dintre un taur si un berbec?

4 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Http://turmsegler.net/img/pans-labyrinth-8.jpg

Uite ce drăgălăşenie a ieşit din compatibilitatea lor.
Cât îl apreciez eu pe Guillermo!

| oprescudorin11 a răspuns:

Depinde de ascendent, de multi alti factori mai ascunsi! Poate fi o compabilitate perfecta! Dar astea se cam simt. Intorc pe dos si calculele facute de nepriceputi.

| Biiskrem a răspuns:

Aceeași ca și cea dintre o fecioară și un leu, un purice și o vacă, un om și un scaun...

Dacă te ghidezi după prostia aia de zodiac, o să mori singur.

| Arome a răspuns:

Nu prea buna, taur si berbecul nu se inteleg prea bine. Sunt de caractere diferite asa ca putine sanse sa fie o relatie buna.