| ruxaruxiruxyutza a întrebat:

Care este compatibilitatea dintre taur si capricorn?

Răspuns Câştigător
| Ralluca99 a răspuns:

E destul de buna crede-ma! Sunt facuti unul pentru altul, dar depinde foarte mult cum avanseaza deoarece se poate termina ca o poveste cu final trist. Taurul mai are compatabilitata buna cu pestii si balantele iar capricornul are foarte buna cu racul. love struck Fundaa?

2 răspunsuri:
| Sheisshe a răspuns:

In locul tau, asi face de capul meu!winking
Mie nu imi zice nimeni pe cine trebuie sa iubesc si de cine sa ma indragostesc, fiindca nu mereu e vorba de compatibilitate intre zodii, ci de chimie:X