| alexandradlr a întrebat:

Care este direcția cardinală spre care va place sa aveți îndreptate geamurile apartamentului? Și la ce etaj?
Care sunt pretențiile pentru un apartament(gen 2 sau 3 camere, debarale, open-space sau bucătăria separata de living)?

2 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Nu-mi plac apartamentele de bloc și n-aș sta niciodată într-unul.
Nu înțeleg de ce unii preferă un apartament în mijlocul unui oraș înghesuit, poluat și mizer, când, cu aceiaș bani își pot cumpăta o casă modestă (dar chiar mai mare ca suprafață decât apartamentul) în suburbii, într-o zonă verde aerisită.

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Semeni foarte foarte multe cu o fata care im place mie de ia în clasa a5 acum am recunoscut și asta pot dormi.

Se numea Adelina era Româncă doar mia plăcut de ia nimic altceva niciodată nu a fost între noi fata nici nu știa ca eu există laughing)))