| rembetika a întrebat:

Care este dupa parerea voastra zodia cea mai frumoasa fizic? Dar cea mai urata?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pesti arata binesmugMai ales baietiidroolingFetele au un aspect ingrijit si sunt finutehee hee
Daca urata inseamna razbunatoare cred ca as merge pe mana Berbecilorthinking

| hândel a răspuns:

Asa e! Pestii sunt HOT (pe gratar). big grin

| pengu a răspuns:

Hmm... măi, aspectul fizic nu prea are legătură cu zodia thinking, cunosc 3 scorpioni care, fizic, în afară de ochii căprui nu au absolut nimic în comun so... tongue

| perro12 a răspuns:

Zodia cea mai frumoasa PESTI ...ai mai sunt gratiosi in apa si fizic, sunt colorati cred laughing
Cea mai urata...nu consider nici o zodie urata big grin nici ca aspect.

HF

| EyesSad17 a răspuns:

Scorpion sagetatori majoritatea fetele nascute in luna dec sunt foarte frumoase ex nicki minaj keri hilson taylor swift christina aquilera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scorpioni sunt dragutii si va dau ceata...mai ales fetele scorpion sunnt cele mai apetisante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spun ca fecioara. le are pe toate inteligenta frumusete si daca stii cum sa le abordezi si simtul umorului