| crishkilljoy a întrebat:

Care este idolul vostru laughing?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Nu pot sa spun chiar idoli, ci persoane care ma inspira si de la care am invatat ceva, un concept, o idee, sau pe care le admir, iar acestea sunt multe. Cateva exemple: Kurt Cobain (Nirvana), Billie Joe Armstrong (Green Day), Gerard Way, Frank Iero (My Chemical Romance), Jimi Hendrix, John Lennon (Beatles), Sid Vicious, Johnny Rotten (Sex Pistols) si multi altii happy.

| crishkilljoy explică (pentru thegatekeeper):

Nu imi vine sa cred avem aproximativ aceeasi idoli si nu stiam ca mai exista lume care sa aprecieze muzica buna. Bravo!

| crishkilljoy explică (pentru thegatekeeper):

Si vad ca iti place My Chemical Romance! incredibil! nu imi dai id-ul tau?

7 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Fostul meu profesor de religie.

| AnneMarri a răspuns:

Însuşi persoana mea.

| Urzi23 a răspuns:

Arnaxur1961/TPU rolling on the floor

| Ecou a răspuns:

Der fuhrer

| FataOreo a răspuns:

Tipu' de la colthappy