| Edipri090 a întrebat:

Care este infatisarea berzii?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ca o barză.

| sierra1 a răspuns:

Dacă ne lămurești clar ce-i aia "berzii", cu mare plăcere iți spunem

| Simpatic a răspuns:

Ai aici cu poze si pe "modele" https://ro.wikipedia.org/wiki/Barz%C4%83

| johnnny123 a răspuns:

Ți-ai făcut cont pe TPU doar ca să întrebi "Care este infatisarea berzii? "

Nu ești în stare să găsești o poză cu o barză pe tot internetul ăsta?

| ILoveBlackCats a răspuns:

Ei, arata exact ca un extraterestru. Hai mai, doar exista Google. Si copii de gradinita stiu cum arata o "barza". Acuma, na, daca "berzii" e altceva, anunta-mă si pe mine

| Justasimplequestion a răspuns:

Barza nu are infatisare o poti doar auzii si mirosii