| GolopențaAdrian a întrebat:

Care este limita de prieteni la TPU si la Facebook?

Răspuns Câştigător
| deeeaqq a răspuns:

TPU - Infinit.
Facebook - 5k, mai pe înţeles 5000.

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista limita!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pana acum tit merge sa adaug si nu se opreste.

| GolopențaAdrian explică (pentru DoarBogdan):

De unde ai 285 prieteni?

| DoarBogdan a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

In ce sens? Ca e mult sau putin?

| GolopențaAdrian explică (pentru DoarBogdan):

Pai este foarte mult si cum ai trimis cerei la cati mai multi membri sau la cei care ti-au raspuns la intrebari?

| DoarBogdan a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Oh. Pai la inceput erau doar cativa. Dupa am trimis cereri la cei care vorbeau cu mine mai des, sau ei mie. Apoi tot primeam si inca mai primesc cereri in care uneori ma mai salut diferite persoane si ma felicita pentru raspunsurile mele.
Si efectiv si eu mai dadeam. Dar totul este... involuntar oricum. Nu trebuie facut caz pe asta. Cel mai important e sa faci ce iti place si sa ajuti.

| GolopențaAdrian explică (pentru DoarBogdan):

Am inteles

| Doub a răspuns:

Fără nuuuuuuuuumăr

| R0R0 a răspuns:

Cred ca nu exista o limita.

| alexandrualind a răspuns:

Imfinit.

| GolopențaAdrian explică (pentru alexandrualind):

Trebuie sa existe o limita

| alexandrualind a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Nu prea cred ca exista dar pe TPU sunt fer comvins. Facebook-asa stiu eu.Nu trebuie neaparat sa fie o limita.A, uite ca este limita maxima pe fiecare site! Cati utilizatorii sunt pe respectivul site maxim.

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conform regulamentului TPU, actualizat anul trecut, maximul este de 100 de prieteni.