| gaby24 a întrebat:

Care este limita de varsta pentru a te inscrie la Karate?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca te referi doar so practici atunci poti face si la 80 de ani daca ai bani si energie dar daca te referi sa fi profesionist adica concursuri si toate alea atunci uita pentru ca se incepe de mic copil 5-6 ani... deci ai intarziat daca asta ai vrut happy

| gaby24 explică (pentru lpavel):

Pentru mentinerea trupului cu sanatate.

| lpavel a răspuns (pentru gaby24):

Pentru asta ai nevoie de alt sport NU carate happy Orice numai cu bataie sa nu fie!

| KenNine a răspuns:

Cred ca oricine care are vointa si nu cred ca are limita de varsta daca e pentru tine si nu ca sa te afirmi.