| anonim_4396 a întrebat:

Care este lista voastra cu lucrurile pe care vreti sa le faceti in viata? happy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa ajung stapanul unui autotren si dupa aceea sa imi cumpar alta masina, ultima dorinta e sa nu traiesc mai mult de 60 de ani.

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru mgtow):

Eşti obsedat...

| Mădă0611 a răspuns:

Sa nu ma atasez de oameni si sa nu ma dau nimanui. happy E cam aceeasi chestie, dar daca prima imi scapa, a 2-a sigur nu.

| Dariusuu a răspuns:

Primul lucru ar fi sa inteleg de ce traiesc. I-ar al doilea sa inteleg rostul iei.

| ZozOoLiNa a răspuns:

Sa invat ce inseaman dragostea sa iubesc sa ma indragostesc cu adevarat