| Changes a întrebat:

Care este lista voastră cu lucrurile pe care vreţi să le faceţi înainte să muriţi?

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Sa invat totul despre briciuri, sa pot demonstra contrariul la cateva lucruri.
Sa imi pot demonstra mie ca pot.
Sa imi fac o familie, un copil.
Sa ma fac respectat printre oameni prin felu meu de a fi(e cam dificil, nu prea imi pierd timpul cu toti cretini incercand sa le arat cum e felu meu de a fi ).

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Sa iL iubesc (ASCULT) pe Dumnezeu, pe Tatal meu si al tau, sa fiu cu El in Paradis, altfel voi fi despartita de El ETERN.

| Mădă0611 a răspuns:

As vrea sa vad cum sunt speciile de plante si animale de pe alte planete. Stiu, imposibil... sigh

| KristalPop a răspuns:

Să învăţ să cânt la chitara bas şi baterie.
Să mă plimb prin New York vreo săptămână, să iau marijuana, "crocodil", să mă îmbăt şi să nu văd cum voi muri.I don't want to see

| Fiona232 a răspuns:

1)as vrea sa pot canta in public; 2)sa fac cele mai nebunesti lucruri cu putinta; 3) sa dobor un record mondial. Pacat ca nu se va intampla

| Mădă0611 a răspuns (pentru Fiona232):

De ce sa nu se intample? Visurile tale sunt realizabile, lupta pentru ele. Daca vrei, poti, daca zici ca nu poti, de fapt nu vrei. happy

| Fiona232 a răspuns:

Mada ai dreptate.Multumesc pentru sfat imi va fi de mare ajutor.