| Andreeaa56830 a întrebat:

Care este lucrul care te-ar face cel /cea mai fericit/fericita?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In momentul asta, sa fiu la bunici in Romania. Si sa stea mai mult tata pe acasa, pentru ca e plecat cam tot timpul.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Atata timp cat am sanatate si liniste sufleteasca,care si aceste lucruri mi le ofera Dumnezeu,NIMIC odata in lumea aceasta nu m-a facut,nu ma face si nici nu ma va face vreodata fericita cu adevarat in toate zilele vietii mele!
Asadar, repet, daca am sanatate si liniste sufleteasca, am cea mai mare si adevarata COMOARA a vietii mele, clar!
Nu ma intereseaza averi, bogatii, aur, argint, bani, nu pun NICI UN PRET pe ele macar, pentru ca nu acestea imi aduc satisfactie deplina in viata, linistea mea sufleteasca, practic nu ma incalzesc cu absolut nimic!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa am noroc in viata.Toate lucrurile bune vin odata cu el.

| Domiinic a răspuns:

Bani.