| anyry a întrebat:

Care este lucrul care te face fericit/a?

Răspuns Câştigător
| ariamont a răspuns:

Iubitul meu. Este persoana cu care sunt de doi ani, persoana care ma ajuta, indiferent dacă e greu sau nu, persoana care nu.mi reproșează nimic, care ma iubeste necondiționat si uite asa imi face viata mai frumoasa, ma simt mai fericita si uit de toate problemele pe care le am.

12 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Faptu ca aparentele inseala, imi plac acei oameni care ii las cu un zambet tamp pe fata cand deschid gura.

| Pricked a răspuns:

Complimentele.

| Lariiiiiiii a răspuns:

Viata.
O zi frumoasa!

| Lariiiiiiii a răspuns:

Internetullaughing

| ElenaSA a răspuns:

Sa fiu langa persoanele la care tin. Sa ma bucur de compania lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica, restul vin si pleaca

| Solitude15 a răspuns:

Cind persoanele la care tii cel mai mult sunt alaturi de tine, prietenii,

| adee25 a răspuns:

Micile bucurii imi fac ziua mai buna! Cum ar fi:muzica, plimbarile, filmele, prietenii si familia

| Lucretia_Lukas_1995 a răspuns:

Familia si prietenii (adevarati)