| marialungu a întrebat:

Care este lucrul din copilarie care va place si acum, care va aduce aminte de cand erati mici, care, acum daca vine cineva nu il lasi sa-l ia chiar daca plange dupa el [ ma refer la copii], care poate il ascudeti sau inca il purtati si acum, de ce e asa de important FUNDA trebuie sa aveti neaparat ceva care sa tineti nu?

1 răspuns:
| eu4you a răspuns:

Un ursulet din plus albastru pe care il am de la 2 ani...pur si simplu imi vin in minte cele mai frumoase momente din copilarie cand ma uit la el.Gresesc,nu imi aminteste, pur si simplu ma simt exact ca atunci cand copilaria cu genunchii zgariati m-ar fi calauzit oriunde ca pe un voievod orb.