| Ioana05 a întrebat:

Care e cantecul ce va aduce aminte de copilarie?

Răspuns Câştigător
| iubescgastronomia a răspuns:

Ce frumos...pai de curand am dat peste http://www.utilecopii.ro/tv/?cat=48 si mi-am adus cu drag aminte de copilarie

25 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Macarale, macarale argintii,
rad in soare,
in zori de zibig grin

| Alisa a răspuns:

Saniuta fugehee hee love struck

| Liviu a răspuns:

Asta s-ar potrivi!
http://www.youtube.com/watch?v=vKfP76TVmXo
:-?
Parazitii rull'z!

| Floreenofficial a răspuns:

Melodiile trupei o-zone big grin

| BruneTTe a răspuns:

Asta love struck
va ramane pe primul loc mereu. am auzit-o cand aveam 5 ani si mi-a ramas in minte. apoi mult timp nu am mai auzit nimic de ea. Dupa cativa ani am auzit-o din nou. am aflat cum o cheama. mi-am cumparat si caseta numai pentru melodia asta love struck Cand o ascult pur si simplu uit de tottt love struck

| Sunshinee a răspuns:

Melodiile din filmul Veronica, daca il stii (:

| pwp a răspuns:

Ana maria-ochii tai

| Petronela a răspuns:

Vulpe tu mi-ai furat gasca, da-mi-o inapoi

| SeNyS a răspuns:

Ala cu "cocogiambo" sau ceva de genul:X

| liongirl a răspuns:

Buna!happy
Melodiile anilor '80 si '90. ABBA, C.C.Catch,Bingo Boys, Black, Bad Boys Blue, Modern Talking, Boney M, etc.love struck
De asemenea, melodiile baietilor de la Animal X, Blondy, Voltaj, 3 Sud Est, Impact, etc.happy
Vremuri frumoase!
Bye!kiss

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Sincer..."nani nani puilul mamii "
big grin ce dor mi-e de acea perioada crying

| FetitaAnonima a răspuns:

Copilaria mea

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Nu am un cântec care să-mi amintească de copilărie, mi-o amintesc și singură când mă gândesc la ea, când îmi este dor de aceasta, când chiar vreau să o am înapoi.

| Nastia a răspuns:

Ce mica-i vacanta vacanta mare.cantecul ala de la scoala

| dragos12 a răspuns:

Mel Melc Cotobelclaughing

| Iuly006 a răspuns:

Andre - Lasa-ma papa la mare happy

| LuckyboyRO a răspuns:

Mie imi place mel asta. imi aduce aminte de scoala, de fostii colegi
http://www.youtube.com/watch?v=fEjk5WCNvt0

| thegirl12 a răspuns:

Melodile de la 3 sud est asia, blondy astea care erau pe vremuri. asta era muzica adevarata nu ca acestea din ziua de azi, mai nou acum canta numa in engleza pana la urma o sa dispara lb rom
sper ca ti-am fost de ajutor
pa

| Publicitatee a răspuns:

Interpretabil-mi-e dor (prea frumoasa melodia)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iote ce gasitu eu; iote ce gasitu io.versurile si muzica subsemnatul. obiectul inspiratiei; un ciob de ceainic cu o floricica rosie pe el.varsta? incerta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cintecu cocogiabo si felicita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mirebela Dauer&Marian Nistor_Frunza mea albastra

| clauditza_8517 a răspuns:

Filmul Veronica, cu tot cu melodii

| skaterboy a răspuns:

Melodiile trupei voltaj, o trupa care pentru mine nu va muri niciodata