| ღSupradozaDeViseღ a răspuns:

Parerea mea este ca toate sunt frumoase in felul lor.Sore este mai "nebuna" si foarte energica.Cristina este foarte inocenta si iertatoare iar Alina este cam Sore+Cristina, adica si energica dar si inocenta.Parerea mea. Daca ar fi sa spun care este cea mai frumoasa dintre toate asi spune Sorebig grin.

2 răspunsuri:
| Valeria01 a răspuns:

Buna! mie mi se pare ca cea mai draguta este Cristina dar si celelalte fete sunt dragute :X Funda?