| Talmacel_Alexia_1999 a întrebat:

Care este mancarea(poate sa fie si desertul sau dulciurile) voastra preferata si de ce?
Ofer

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Dulciurile imi plac foarte mult mai ales prajiturile de orice fel.De ce? Pentru ca astfel imi compensez lipsa de dragoste.Traiesc singura copiii imi sunt la facultate nu e cine sa ma iubeasca am parte de foarte multa munca si dulciurile ma mai relaxeaza psihic.

| RAY a răspuns (pentru gemeni6226):

Pentru ca ai dependenta fata de ele si cand le mananci se elibereaza dopamina in creier adica placere

| RAY a răspuns (pentru gemeni6226):

Manc foarte multe alune, seminte, carne de pui, brocoli, varza

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi place mult prajitura alba ca zapada ( sau lamaita).
Si ca mancare imi plac snitelele foarte mult.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Imi place foarte mult chiveciul de legume facut de mine si salam de biscuiti happy
O seara bunahappy

| PedoBarbie a răspuns:

Bomboanele gumate că sunt delicioase.
PS: îmi plac și restul dulciurilor.

| Sociopat a răspuns:

Tiramisu.
E cel mai bun lucru din lume, mai ales cum il face mama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cartofi prăjiți
degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tort super bun inventat de mine care este unicat in toata lumea.big grin

| Lawliet14 a răspuns (pentru anonim_4396):

Yummy!

| J0B0MAT a răspuns (pentru Lawliet14):

Chiar ca mi s-a facut si mie o pofta.

| PaulMacca a răspuns:

Pizzaaa.