| JasonMcCann a întrebat:

Care este materia voastră preferată? (materiile de la şcoală)

Răspuns Câştigător
| BlugiStramti a răspuns:

Desen-) sunt foarte talentata
romana-) situ la perfectie
germana-) ma pricep la ea

7 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

La istorie am fost olimpica in liceubatting eyelashes deci imi place!
si la fel si romana! eram cea mai buna la gramaticabatting eyelashes si bineinteles si la cealalta parte ma descurcam tot asa!tongue

| MireeeLa a răspuns:

Desenul
Biologia
Istoria
Muzica
Religia

| CrowKiss a răspuns:

Chimiiie, Fizica, Matematica, Romana, Desen.

| JasonMcCann explică:

Materiile mele preferate sunt:
-Religie
-Desen
-Muzică
Biologia nu o suport! Cel puțin eu sunt cls. a V-a (studiez botanica) și nu-mi place deloc! Ce mă interesează ce face planta!? Înafară că ne dă oxigen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place romana pentru modul de predare al profesoarei mele dar ma fascineaza mai mult istoria.

| annaZz a răspuns:

Eu iubesc romana! Este cel mai frumos obiect pentru. mine. Particip si la olimpiada...In plus profesoara este super dedicata

| alesia_9067 a răspuns:

Pai materia mea preferata este lb roman.a ta?