| anonim_4396 a întrebat:

Care este meniul vostru favorit de la mcdonald?

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Big Tasty mare cu sosuri pentru cartofi. Nici asa nu ma satur si mai iau hamburgeri pe langa.

| gemeni6226 a răspuns:

In viata mea nu am mincat un hamburger si doar o data in viata am fost la Mc Donalds si doar cartofi prajiti am mincat.Nu ma atrag fast foodurile.

| Yurisa a răspuns:

Big Mac
Sau ala cu mc puisor
E bun si wrapul
Ah si ala new york special cu pui parca care a fost sau la care este acum oferta

| RobertVasileAlexandrescu a răspuns:

2 meniuri la 5.50 lei cu puisor si doi cartofi si sa bagati si extra TOT / "extra tot sau extra sos? "EXTRA TOOT