| NiculaeClaudiuAndrei a întrebat:

Care este meniul vostru preferat(favorit) de la Kfc?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mananc altceva decat crispy strips de la ei

| NiculaeClaudiuAndrei explică (pentru suntserios):

Crispy strips picant sau nepicant ca mai nou este si nepicant

| suntserios a răspuns (pentru NiculaeClaudiuAndrei):

Ambele, nu conteaza

| NiculaeClaudiuAndrei explică (pentru suntserios):

Păi nu te ustură fundul(popoul,anusul, curu, găoaza, sfincterul, gaura curului) cand faci caca atunci cand mănânci Crispy Strips picant de la Kfc?

| suntserios a răspuns (pentru NiculaeClaudiuAndrei):

Niciodata, nu sunt atat de sensibil. Si sa fim seriosi crispy ala picant de la kfc e putin iute, foarte putin.

| NiculaeClaudiuAndrei explică (pentru suntserios):

Pe mine mă ustură când fac caca fundul(popoul,anusul, curu, găoaza, sfincterul, gaura curului) când mănânc picant pe tine nu?

| NiculaeClaudiuAndrei explică (pentru NiculaeClaudiuAndrei):

Chiar și când mănânc picant de la Kfc:Crispy Strips, Aripioare picante(Hot Wings).

| suntserios a răspuns (pentru NiculaeClaudiuAndrei):

Sensibilule

| LordCristobal a răspuns:

Aripioare de pui picante cu usturoi si cartofi prajiti.

| Carmenelka1290 a răspuns:

Mie imi place pepsi