| anonim_4396 a întrebat:

Care este motivul pentru care nu dormi la ora asta? Sincer... happy

11 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Am dormit ziua.

| LiquorWitNoJuice a răspuns (pentru Bondarel99):

Ai dormit ziua fiindca nu ai dormit noaptea...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dor si multe ganduri pe care le las sa-si faca de cap = insomnie. love struck

| LiquorWitNoJuice a răspuns (pentru anonim_4396):

Interesant =)

| anonim_4396 explică (pentru LiquorWitNoJuice):

Pe tine ce te tine treaz?laughing

| LiquorWitNoJuice a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar vrei sa stii? =)

| anonim_4396 explică (pentru LiquorWitNoJuice):

Da, nu vreau inca un motiv care sa contribuie la insomnie laughing

| LiquorWitNoJuice a răspuns (pentru anonim_4396):

Dupa cum ai spus si tu, sunt treaz din cauza unei persoane anume. O fata, suntem in aceeasi clasa. Eu o plac, (iubesc etc) de vreo 8 luni iar ea nu stie chestia asta. De la inceput tot incercam sa imi fac curaj sa intru cu ea in vorba dar cand ajungeam prin preajma ei ma lua un fior si... banuiesc ca stii deja, nu faceam nimic. Si iar venea noaptea si iar ma invinovateam, ma incurajam, nici nu stiu ce faceam. Ideea e ca atunci (in prostia-mi) ma inseninam cand o vedeam. Acum a venit vacanta si nu o mai vad decat pe Instagram sau Facebook atunci cand posteaza. Si aici apare raspunsul. Sunt treaz fiindca am capatat in sfarsit (prea tarziu) curajul de a vorbi. (de fel sunt sociabil, chiar vorbaret insa trebuie sa trec de o limita de care nu am trecut cand vine vorba de ea). Ma bat tot felul de ganduri, ca si-a facut prieten vara asta, ca oricum daca as vorbi cu ea as da-o in bara si asa mai departe. Imi e dor sa o vad macar. Daca as fi din nou la inceput nu as proceda la fel, as vorbi naibii din gura. Practic imi lipseste ce nu am avut vreodata...

| LiquorWitNoJuice a răspuns (pentru anonim_4396):

Cati ani ai, daca nu te superi? happy

| anonim_4396 explică (pentru LiquorWitNoJuice):

Dar cum nu a fost practic un inceput, chiar poti sa " o iei de la inceput ". Macar sa te imprietenesti cu ea si sa vezi cum va intelegeti ^^

| AlexandruX21 a răspuns:

PC-ul pe indelete