| Andromedda a întrebat:

Care este orasul in care locuiti si cum este?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cluj-Napoca. Este un oras istoric, foarte curat si frumos. Trebuie sa il vizitezi.

15 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Galati- ca oras, eu spun ca arata bunicel. Am si cu ce ma lauda, stai asa sa vezi. Deci, ca orice propozitie trebuie sa inceapa cu deci, avem Dunarea si implicit faleza. Si mai avem... fuckkk nu mai avem. Ah, si civilizatia e cam la pamant. Dar moldovenii tatz is fratz! happy

| Vizitiul a răspuns:

Alba Iulia, un oras micut, dar cu o istorie impresionanta, aici a avut loc revolutia de la 1 Decembrie 1918.

Abh
| Abh a răspuns:

Baia Mare. Micut, linistit, curat. Imi place.

| JeSa a răspuns:

Buna!, oras Bacau/judet Bacau,- frumos, micut, linistit si destul de curat!, Ti-l recomand sa-l vizitezi!, Pa, pa!

| hândel a răspuns:

@ Rebecca LOOOOL Curat este, dar cel mai frumos? Nope! laughing Are foarte mult potential Constanta, insa coruptia din politica romaneasca nu-i permite dezvoltarea, asa cum nu permite dezvoltarea tarii in general. Oricum Mazarel face treaba buna considerand situatia, si nu cred ca-s multe obiectii la capitolul asta. Cred ca majoritatea cunoasteti Constanta, asa ca n-am altceva de spus. Ce ati vazut, asta e.

| Ana a răspuns:

Bucuresti... noroaie, gropi, aglomeratie peste tot, poluat etc happy

| alecs871 a răspuns:

Bucuresti. Mai e nevoie de descriere?

| ady2607 a răspuns:

Locuiesc in pitesti.este orasul florilor.anual avem "simfonia lalelelor"-o festivitate in care sunt prezentate flori din toata romania si cateodata si din europa. avem un centru frumos, cu fantani arteziene la tot pasul, o strada super mare pe care te poti plimba fara sa ai grija masinilor.padurea trivale de asemenea este un loc de recreere alaturi de strand.este un oras curat dar cam aglomerat.comparativ cu alte orase este foarte mic. avem Euromall, Carrefour, Cora, Kaufland, Pic(care de fapt nu mai e), Metro si Auchan. ultima noastra achizitie cu care ne mandrim este o fantana imensa care...canta searalaughing nu cunoastem decat 3 meserii:politia, soferia si fotbalul; indiferent ce s-ar spune despre argeseni sa stii ca sunt cei mai buni soferi.winking

| adelutza_9680 a răspuns:

Bucuresti.Agitat,poluat,aglomerat,murdar,plin de gropi.Va dati seama ce frumos este.

| salvatori27 a răspuns:

Braila. e misto doar daca mergi acolo pentru prima oara si e misto pentru mine pentru ca cunosc persoane pe acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Constantaaaaaa, cel mai frumos oras din Romania si destul de curat in comparatie cu restulhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bucuresti. Murdar, poluat, plin de gropi si cu benzi pentru biciclete facute pe trotuar, unde daca nu sint parcate masinile, circula pietonii, deci sint total inutilizabilehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Pitești, este un orășel mic și liniștit.
Nu mă grăbesc curând să plec din el.
Pa, pa.

| Raluca_2845 a răspuns:

Bucuresti.Foarte aglomerat, agitat si poluatlaughing inrest, totul okhappy

| maryutza a răspuns:

Eu sunt din orasul Macin, nu-i un oras mare nu prea ai ce vedea...