| anonim_4396 a întrebat:

Care este parerea voastra despre prietenie?

3 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

O relatie stransa intre doua sau mai multe persoane, bazata pe incredere, respect, ajutor, toate astea sa fie reciproce. Cel mai insemnat prieten este familia. Ceilalti "prieteni" sunt doar pentru distractie, la o adica se fac nevazuti!

| pisoias a răspuns:

O relatie bazata pe sinceritate si ajutor neconditionat in nici un fel.

| SimpleGirl408 a răspuns:

Nu cred ca am o parere aparte... Cel mai sincer lucru care il pot spune fara ocolisuri este ca PRIETENII ADEVARATI SUNT PE CALE DE DISPARITIE! asa am scris pe o felicitare acordata unei prietene... nu in totalitate adevarata!