| MegaAna a întrebat:

Care este parerea vostra in legatura cu castingurile de modeling cum ar fi cel de la MRA models, sau despre cum este fii model?

Răspuns Câştigător
| Aleqa a răspuns:

Pentru a fi model, ai nevoie de informatii despre pasii necesari pentru a deveni un model de succes.
Pe langa asta, ai nevoie de frumusete cam multa.
Mi se pare ok jobul de model, castigi si bine si nici nu lucrezi 7/7, 24/24... Chestia e ca nu toate fetele pot deveni modele, ori pentru echilibru care este si el important, ori pentru gandirea cu care trateaza aceast job.

| MegaAna explică (pentru Aleqa):

La ce te referi cand spui echilibru?

| Aleqa a răspuns (pentru MegaAna):

Pai, iti dai seama ca o sa mergi de 1001 ori pe tocuri, pe un podium stramt, si la un moment dat, cazi. Ce faci tu atunci? ECHILIBRU!

| MegaAna explică (pentru Aleqa):

Ah da...tongue mersi

| Aleqa a răspuns (pentru MegaAna):

N-ai pentru ce. Am vrut doar sa te ajut. Sper ca am si reusit.

6 răspunsuri:
| MegaAna explică:

Se merita sa te inscrii?

| MegaAna explică:

Merita sa te inscrii?