| gabriela146 a întrebat:

Care este parerea vostra in legatura valul de imigrantii veniti in Europa?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Eu sunt de parere ca trebuie ajutat orice om, dar adevarul este ca sunt jocuri politice in spatele imigrarii ceva forte obscure vor asta dintr-un anumit interes, ceva se urmareste caci am tecut de 50 de ani si niciodata nu a fost un val atit de mare de imigranti desi razboaie au fost tot timpul.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ma bucur ca voi avea ocazia sa cunosc fete de alte natii, parerea mea e ca degeaba le ajutam ca ei vor vi mereu datorita religiei lor in urma cu toate

| Akihito a răspuns:

Sunt niste oamani care au nevoie de o mana de ajutor, un loc unde sa locuiasca, dar daca vin sa respecte regulile noastre nu sa inceapa cu mofturi nu ca noi suntem... nu ca noi dregem...
Ai vanit aici respecta regulile noastre ca nu noi v-am adus voi ati venit, nu va place emigrati din nou!