| Idkidk a întrebat:

Care este rasa voastră preferată de pisică?

Răspuns Câştigător
| Madesz a răspuns:

Birmaneză. Vrei să îți zic de ce? Pentru ca (virgulă) când aveam 3 ani, mama avea o pisică birmaneză, și când trecea pe acolo dacă mișca ochii în fata ei, sarea să muște de față. O ținea afară mai mereu. Și din greșeală, când eu dormeam, s-a strecurat în cameră, nu stiu cum ( așa zicea mama), și a început să mă zgârie pe spate ( la 3 ani!) și pe față, când a venit mama era îngrozita, a chemat salvarea, a venit și mi-a făcut vaccin de infecție. Wow. De aia îmi plac laughing)

24 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Cea europeana..simpla...comuna..Am un motan si e asa scump.happy Nu conteaza pentru mine ca nu e de rasa..etc Conteaza sa fie dragut,scump si adorabil.
Pe al meu,Fulg,asa cum e,iti vine'' sa-l mananci''laughing
Toate sunt dragute,in felul lor si ce-i mai important e ca toate sunt SUFLETE, fiinte, vietati si trebuiesc pretuite, iubite, ocrotite.

| Drimmero a răspuns:

Nu cunosc asa de bine rasele pisicilor, dar nu mai conteaza, pisica sa fie.

| Dismally a răspuns:

Toate imi plac, mai putin cele fara par - sphynx parca se numesc, pe acelea nu le suport.

| Felys a răspuns:

Birmaneza,un fel de siameza dar flocoasa tare

| Idkidk explică (pentru Felys):

Ştiu smug
Amandoi suntem tigrii, avatarele.

| AirănMeidăn a răspuns:

Credeam ca rasa umana
in orice caz, toate pisicile sunt dragute in felul lor

| Idkidk explică:

Eu le zic : Mițe

| Staind a răspuns:

Cainele.

| Idkidk explică (pentru Staind):

Ahh, imi plac raspunsurile tale, asta e pisica ta preferata?
https://www.google.ro/......ps?/search

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scottish Fold
http://art-zone.ro/poze/Pisica_rasa_Scottish_Fold-3245.html

| Idkidk explică (pentru anonim_4396):

Ca Bossulică. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Idkidk):

laughing

| Idkidk explică (pentru anonim_4396):

love struck

| MistretulPufos a răspuns:

Maine Coon, desi imi plac toate

| Madesz a răspuns:

Yuppyyy, merci de funda!

| Idkidk explică (pentru Madesz):

Yuppyyy, cuplăcere de fundă!

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Cele pufoase! big grin

| COCOcococo88 a răspuns:

Albastra de rusia.