| Hitalix22 a întrebat:

Care este serialul, filmul sau personajul(actorul) care va reprezinta?

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Un film care să spună cumva povestea vieții mele până acum vreo 5 ani ar fi The Perks of Being a Wallflower. Eu fiind Charlie. Sau aș mai putea fi fost Craig din It’s Kind of a Funny Story.
Pentru prezent e greu să găsesc ceva concret. Chiar nu reușesc să identific vreun personaj anume. Pot să mă identific cu anumite idei, cu viziunea unui serial sau film, dar nu cu un personaj. Poate Hector din Hector and the Search for Happiness. Toți avem obligația să fim fericiți.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Shraddha Kapoor în Aashiqui 2.

| AnastasiaK a răspuns:

Nu as spune ca ma reprezinta, imi place sa traiesc cu impresia ca sunt suficient de diferita incat sa nu ma poata reprezenta nimeni si nimic altceva in afara de mine, dar raspund cu serialul(si filmul in acelasi timp) pe care il prefer: Sex and the city laughing

| Hitalix22 explică (pentru AnastasiaK):

Ooo bun asa laughing)

| AnastasiaK a răspuns (pentru Hitalix22):

L-ai vazut sau scrie "sex" in titlu si da bine? laughing

| Hitalix22 explică (pentru AnastasiaK):

Nu l-am vazut, dar m-am uitat la trailer laughing

| PersonajFictiv a răspuns:

Cel mai mult ma regasesc in serialul " House M.D ".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hugh Laurie din House MD. O interpretare de nota 10. E haios totusi ca " cu cine vorbesc eu despre serial tot cred ca e un nenorocit fara inima / sociopat. El aratand de multe ori ca ii pasa si clar nu este un sociopat. Are multe din "calitati" dar nu este asa ceva. Pacat ca s/a terminat serialul.

| Bacemi a răspuns (pentru anonim_4396):

Omul e genial. What's not to like?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bacemi):

Corect!

| PersonajFictiv a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine ai zis ca e pacat ca s-a termint, eu il incep din nou, pur si simplu nu am gasit dupa atata timp altul care sa fie la fel de interesant, ori nu am cautat eu bine. thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Eu l/am revazut pentru a nu stiu cata oara acum cateva saptamani. The mentalist se mai aseamana putin cu House, ma refer la personaj. Breaking bad e un serial iar foarte bun. Extrem de plictisitoare primele 2 sezoane dar e unicul serial care incepe greu dar se termina de nota 11. Nici House nu a reusit asa ceva.

| PersonajFictiv a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vazut si The Mentalist, dar dupa cum zici de Breaking Bad, probabil ca am sa ma uit si la asta thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Crede/ma, nu pare cine stie ce la inceput dar e un serial extrem de bun. SI mie mi/a luat cateva incercari pana i/am dat o sansa calumea.

| PersonajFictiv a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa,ca e mai bine sa fie un pic slab la inceput, decat sa para bun apoi sa inceapa sa fie din ce in ce mai plictisitor iar scenariile sa para ca se repeta intr-o oarecare masura, am vazut si din astea.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Păi... jane din "the mentalist"