| LePotato a întrebat:

Care este singurul lucru de care sunteti siguri cu adevarat in viata?

10 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Ca viata e aiurea, si respectiv ca sunt totusi o persoana norocoasa, fata de alte persoane.

| Doub a răspuns:

Ca Dumnezeu ma iubeste.

| Cameliapantiru a răspuns:

Cultura/cunostintele accumulate.
Nu-mi poate rapi nimeni ceea ce am invatat, ceea ce cunosc, ceea ce stapanesc si chiar daca as pierde tot ce am, le-as putea accesa si utiliza pentru a-mi face din nou viata buna, frumoasa, prospera si fericita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moarte. mai sigur ca aia nu stiu ce e

| Munishi a răspuns (pentru anonim_4396):

Daa! Cunosti dar nu ai experimentat!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca exist.

| Zatharra a răspuns:

Noema.

| Munishi a răspuns:

Stiu sigur cine este mama care m-a nascut si sigur stiu ca am un copil pe care l-am nascutMai sunt multe de care sunt sigura...