| bute07 a întrebat:

Care este sportul preferat? Si care este jucator preferat la sportul respectiv?

4 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Fotbalul-jucator preferat-Christiano Ronaldo love struck

| inna a răspuns:

@kayan, stie fotbal laughing si arata si bestial love struck

| kayan a răspuns:

@inna: CR pentru ca arata bine, nu pentru ca stie fotbal, nu? laughing)

| kayan a răspuns:

@inna: si mie imi place fotbalul, dar ca jucator preferat l-as alege pe ronaldinho (desi s-a stins si e dintos big grin )

ca tot e sezonul, imi place si atletismul... si Usain Bolt rupe tot la Berlin big grin