| Doarunaltutilizator a întrebat:

Care este tara cu oamenii care folosesc cel mai mult facebook si care au cont? daca nu stiti puteti va da dati cu parerea intreb asta deoarece multi pe care ii stiu au cont toti colegii mei din clasa au eu sunt singurul care nu are si pana la urma cum de a devenit site-ul asta asa popular care e facut din 2004 sau 2008 cam asa?
Eu zic ca Romania este sigur cred ca pana si persoanele de peste 30 de ani au cont pe facebook.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si mai batrani chiar.

3 răspunsuri:
| MistretulPufos a răspuns:

Romania sigur laughing

| NellieLovett a răspuns:

Vaai, cunosc o batrinica de vreo 65 de ani care a prins microbul facebook laughing